Днепропетровск, туристическое агенство

Балканський Експрес (авіа+ автобус)

( 9 дней от 399 евро )
Страны: Черногория
Балканський Експрес (авіа+ автобус) из Днепропетровска


Екскурсії + відпочинок на морі+ гори

25.09.2009 – 03.10.2009 (9 днів)

Львів – Будва – Бока – Которська – Дубровнік – Острог – Цетінє- каньони річок Тара та Морача – Дурмітор – Бєлград – Львів

25.09.

13.30 – зустріч в аеропорту м.Львіва. Авіапереліт Львів-Тіват. Прибуття в Тіват о 15.55 (за місцевим часом). Трансфер до м.Будва, поселення на віллу 3*. Вечеря. Вечірня оглядова екскурсія по старій частині м.Будва – міста фестивалів, свят та легенд. Ночівля.

26.09.

Сніданок. Екскурсія до Боко-Которської затоки, оспіваної поетом Байроном у вірші „Наречена Ядрана”. Єдиний в Середземному морі та найпівденніший у Європі фьорд, вирізняється глибиною і надзвичайним кольором води. Ми побачимо старовинні міста: Рісань – найдавніше поселення в затоці, яке було резиденцією іллірійської королеви Теути, Пераст – виразний музей барокко під відкритим небом, в 15 ст. тут був збудований свій флот, а згодом відома на всю Європу школа мореплавання. Неподалік знаходяться 2 унікальні острівці Св. Георгія і Св. Госпа од Шкрпела. Наступна зупинка – старовинне місто Котор, занесене до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії по Котору ми побачимо Старе місто, Кафедральний собор Св. Трипуна 12 ст., багато палаців та приватних будинків збудованих в романському, готичному стилях, стилях барокко та відродження. Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

27.09

Сніданок.
Для бажаючих – виїзна екскурсія в Хорватію. Скористайтесь прекрасною нагодою відвідати одне з найдивовижніших міст Хорватії – Дубровнік, занесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Місто – перлина Адріатики – оточене потужними міськими стінами, зберігає в собі безліч культурних та архітектурних шедеврів. Блукаючи вузенькими старовинними вуличками та величними площами міста, ви зможете відчути атмосферу середньовіччя та подих старовини. Після відвідання палацу князя, домініканського монастиря і кафедрального собору можна прогулятись фортечними стінами і насолодитися вражаючими краєвидами міста (40 євро).
Поверненняв Будву. Вечеря. Ночівля.

28.09

Сніданок. Автобусна екскурсія в монастир Острог (17 ст.) – найбільшу християнську святиню на Балканах. Монастир знаходиться високо в горах, вирубаний в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. Це місце приваблює паломників з цілого світу – тут зберігаються мощі Св. Василія Острозького – чудотворця і цілителя, якого шанують у всьому християнському світі. За традицією, до монастиря останні метри краще пройти пішки. Разом ми обійдемо монастирський комплекс, до складу якого входять церкви Св. Крст, Св. Воведена. Перед монастирем знаходиться джерело святої води, в чудотворну силу якого вірять всі, хто відвідував ці місця (15 євро).
Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

29.09

Сніданок.
Факультативні екскурсії на вибір:
Скадарське озеро (30 євро). В дикій і суворій природі знаходиться найбільше прісноводне озеро на Балканах, проголошене національним парком. Це єдине місце в південній Європі, де можна побачити пеліканів, дикого голуба, сріблясту чайку, сіру і білу чаплю, а через величезну кількість птахів Скадарське озеро називають „пташиним аеродромом”. Прогулянка на кораблику з частуванням по найбільш мальовничих місцях озера зробить цю екскурсію незабутньою. На березі Вас чекає обід з неперевершеною рибою. На зворотньому шляху ви відвідаєте прекрасний монастир Режевичі.
Національне село (30 євро). На березі затоки, поруч із м. Герцег–Нові, розташоване невелике село, у якому Вас зустрінуть дівчата та хлопці в національних костюмах. Вони виступлять із національними танцями, а після цього Вас запросять у старий чорногорський будинок, де зможете покуштувати страви місцевої кухні, продегустувати знамениті вина Вранац та Крстач та виноградну горілку ракію. Гарна компанія в прекрасному місці не залишить Вас байдужими!
Повернення в Будву.
Вечеря. Ночівля.

30.09

Сніданок. Звільнення номерів.
Ранковий виїзд. Перша зупинка – давня столиця Чорногорії м.Цетінє. Ми відвідаємо славетний православний монастир, в якому зберігається мощі (десниця) Іоана Хрестителя і частинка Хреста, на якому був розп”ятий Ісус Христос. Далі – переїзд через величний каньйон річки Морача (3-ій за величиною у світі!) та відвідування монастиря Морача. Наступна атракція – каньйон річки Тара (найглибший у Європі та другий у світі, після Колорадо), фотопауза біля моста “Джурджевіча Тара”. Це один з найвищих автомобільних мостів Європи (160 м.). Неймовірні враження гарантовані!!! Прибуття в гірський курорт Дурмітор, поселення в готелі 2-3* в м.Жабляк – найвисокогірнішому місті Балкан, розташованому на висоті 1456 м. над рівнем моря. Його оточують 23 гірських вершини, висота яких складає понад 2 300 м.

01.10

Сніданок. Звільнення номерів.
Величний гірський масив Дурмітор – національний парк, включений до Списку світової Спадщини ЮНЕСКО – являє собою поєднання 5 глибоких каньонів, мальовничих долин, 75 величних гірських вершин висотою більше 2000 м, серед яких найвища – Боботів Кук (1525 м над рівнем моря). Особливу чарівність Дурмітору надають 18 натуральних льодовикових озер, які поетично називають „гірські очі”. Ми побачимо найбільше з них – Чорне озеро – надзвичайно мальовниче, оточене столітніми лісами, овіяне багатьма легендами…
Переїзд територією Чорногорії та Сербії, зупинка на обід в національному ресторані (10 євро). Прибуття в Белград. Поселення в готель 3*, Ночівля.

02.10

Сніданок.
Звільнення номерів. Знайомство зі столицею Сербії – відкритим, життерадісним, багатокультурним Бєлградом. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Бєлграду. Почнемо з середньовічної фортеці Калемегдан – збудованої з білого каменю на злитті рік Сави і Дунаю, яка не тільки дала місту його сучасну назву Бєлград, але й стала його символом. Прогуляйтеся по відомій Кнез-Міхайловій вулиці і Ви побачите будинок Сербської Академії наук поч. 20 ст., Національний музей, Національний театр, пам‘ятник князю Михайлу, фонтан Теразія, Сербський парламент, Собор Св. Сави – найбільший православний храм Сербії. Старі Град – це практично всі музеї столиці, найдорожчі ресторани та найкращі палаци Сербії. Старовинний квартал Скадарлія, в давнину був своєрідним бродвеєм для місцевої знаті, а зараз це квартал місцевої богеми з унікальною атмосферою та численними ресторанами, пабами, сувенірними та антикварними магазинчиками.
Обід в національному ресторані на Скадарлії (20 євро). Переїзд територією Сербії та Румунії.

03.10

Прибуття до Львова орієнтовно до 14 год.

*Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг


ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ

Оплата в грн. по курсу НБУ + 1.5 %

Вартість туру:

дорослі – 399 євро
діти 2-12 років – 389 євро

Доплата за одномісне розміщення – 125 євро за весь тур

У вартість включено:
– авіа переліт Львів – Тіват. Рейс виконує авіакомпанія МАУ, тип літака Боїнг-737 (під час польоту харчування, прохолоджуючі та алкогольні напої)
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– проживання: 5 ночі–Будва, прив. вілла ***; сніданки +вечері
1 ніч – Жабляк, готель 2-3***, сніданки
1 ніч – Белград, готель ***, сніданок
– курортний збір;
– екскурсії згідно програми;
– оформлення групових румунської та сербської віз, консульські збори;
– мед. страхування .

Додатково оплачуються:
– вхідні квитки та факультативні екскурсії;

Необхідні документи:
– закордонний паспорт (термін дії паспорту має бути 3 міс. до дати повернення);
– 3 нові кол. фото 3.5х 4.5 (на білому фоні, щоб лице займало 80% фото)
– анкетні дані;
– для жінок до 45р. – довідка з місця навчання / або з місця роботи на бланку фірми, з вказанням всіх реквізитів фірми, посади та розміру окладу, завірена мокрою печаткою фірми та підписами директора і головного бухгалтера та із фразою, що на час поїздки зберігається робоче місце та оклад;
– копії сторінок внутрішнього паспорту (всі сторінки, де є записи);
– для дітей: копія свідоцтва про народження, якщо подорожують лише з одним із батьків копія нотаріально дозволу від батька, матері.

Останній термін прийому документів – 11 вересня 2009 р.


 Похожие туры:
ТурыСтоимость * Страны
Адріатичний блюз10 дней 425 єАдріатичний блюз
Балканський Експрес. Виїзди в жовтні9 дней от 310 евроБалканський Експрес. Виїзди в жовтні
Автобусные туры из Днепропетровска | Европа из Днепропетровска | Авиа туры из Днепропетровска

Доступны и многие другие туры, мы ждем Вашего звонка, чтобы помочь выбрать отдых по Вашему вкусу.
Отдых из Днепропетровска
Задайте вопрос нашим консультантам ОНЛАЙН

ICQ: 479 385 893
Поиск

Днепр (Днепропетровск)


 • Ночь 23 Sep
  температура 13..15 С,
  ветер Восточный, 2 м/с
 • Утро 23 Sep
  температура 16..18 С,
  ветер Восточный, 1 м/с
 • День 23 Sep
  температура 24..26 С,
  ветер Восточный, 2 м/с
 • Вечер 23 Sep
  температура 16..18 С,
  ветер Северо-Восточный, 2 м/с