Днепропетровск, туристическое агенство

Балканський Експрес. Виїзди в жовтні

( 9 дней от 310 евро )
Страны: Черногория
Балканський Експрес. Виїзди в жовтні из Днепропетровска


Львів – Орадя (Румунія) – Будва – Бока Которська – Дубровнік – Цетінє –Златібор – Белград

10.10.2009 – 18.10.2009
17.10.2009 – 25.10.2009
24.10.2009 – 01.10.2009
31.10.2009 – 08.11.2009

День 1

09.00 – виїзд від залізничного вокзалу м.Львова (багажне відділення). Переїзд територією України, перетин українсько-румунського кордону. Транзитний нічліг в Румунії в готелі 3*.

День 2

Сніданок. Звільнення номерів. Оглядова екскурсія по м.Орадя (Румунія) – одному з найкрасивіших міст центральної та східної Європи, яке називають західними «воротами Румунії» . Відоме в 19 ст. як «маленький Париж», місто і досі зберегло шарм «belle époque” завдяки унікальній комбінації архітектурних стилів. Цікава та складна історія знайшла своє відображення в архітектурі міста, яке зберігає атмосферу Австро-Угорської імперії. Переїзд (нічний) до Чорногорії територіями Румунії та Сербії

День 3

Прибуття в Будву зранку. Поселення в віллу ***. Пішохідна оглядова екскурсія по м.Будва- місту легенд та фестивалів, яке сповнене маленькими вуличками та затишними кафе і ресторанчиками.
Для бажаючих вечеря в національному ресторані ( факультативно). Ночівля.

День 4

Екскурсія до Боко-Которської затоки, оспіваної поетом Байроном у вірші „Наречена Ядрана”. Єдиний в Середземному морі та найпівденніший у Європі фьорд, вирізняється глибиною і надзвичайним кольором води. Ми побачимо старовинні міста: Рісань – найдавніше поселення в затоці, яке було резиденцією іллірійської королеви Теути, Пераст – виразний музей барокко під відкритим небом, в 15 ст. тут був збудований свій флот, а згодом відома на всю Європу школа мореплавання. Неподалік знаходяться 2 унікальні острівці Св. Георгія і Святая Госпа од Шкрпела. Наступна зупинка – старовинне місто Котор, занесене до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО, старовинний морський, культурний, економічний центр Боки Которської. Під час екскурсії по Котору ми побачимо Старе місто, Кафедральний собор СВ. Трипуна 12 ст., багато палаців та приватних будинків збудованих в романському, готичному стилях, стилях барокко та відродження (20 євро). Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

День 5

Сніданок. Для бажаючих – виїзна екскурсія в Хорватію. Скористайтесь прекрасною можливістю відвідати одне з найдивовижніших міст Хорватії – Дубровнік, занесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Місто – перлина Адріатики – оточене потужними міськими стінами, зберігає в собі безліч культурних та архітектурних шедеврів. Блукаючи вузенькими старовинними вуличками та величними площами міста, ви зможете відчути атмосферу середньовіччя та подих старовини. Після відвідання палацу князя, домініканського монастиря і кафедрального собору можна прогулятись фортечними стінами і насолодитися вражаючими краєвидами міста (40 євро)*.
Повернення в Будву. Вечеря. Ночівля.

День 6

Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд з Будви. Екскурсія в м.Цетінє – колишню столицю Чорногорії, яка і в наш час залишається духовним та культурним центром Чорногорії. Відвідання Цетінського монастиря – однієї з найбільших православних святинь, де знаходяться поховання владик, резиденція митрополита Чорногорії. А з середини 20 ст. в монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя та частина Чесного Хреста.
Переїзд через один з найбільших каньйонів Чорногорії та Європи – каньйон річки Морача, де ми побачимо красу, могутність та велич природи! Відвідування монастиря Морача. Прибуття на гірський курорт Златібор, поселення в готелі 2-3*.
Факультативно – Вечеря в національному ресторані. Ночівля.

День 7

Сніданок. Захоплююча етнографічна екскурсія в етно-парк Сірогойно, де реконструйована народна архітектура і побут кінця 19 ст. Тут Ви зможете скуштувати традиційні місцеві страви і придбати відомі на весь світ вовняні вироби ручної роботи з товстої, але дуже м”якої, майже невагомої, златіборської вовни. Наступний пункт призначення – Дрвеноград або, як його ще називають Кюстендорф — це відоме етно-село, відомого режисера Еміра Кустуриці на Мокра-горі.
Переїзд в Белград. Поселення в готель 3*. Ночівля.

День 8

Сніданок.
Звільнення номерів. Знайомство зі столицею Сербії – відкритим, життерадісним, багатокультурним Белградом. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Белграду. Почнемо з середньовічної фортеці Калемегдан – збудованої з білого каменю на злитті рік Сави і Дунаю, яка не тільки дала місту його сучасну назву Белград, але й стала його символом. Прогуляйтеся по відомій Кнез-Міхайловій вулиці і Ви побачите будинок Сербської Академії наук поч. 20 ст., Національний музей, Національний театр, пам”ятник князю Михайлу, фонтан Теразія, Сербський парламент. Собор Св. Сави – найбільший православний храм Сербії. Старі Град – це практично всі музеї столиці, найдорожчі ресторани та найкращі палаци Сербії. Старовинний квартал Скадарлія, в давнину був своєрідним бродвеєм для місцевої знаті, а зараз це богемний квартал з унікальною атмосферою та численними ресторанами, пабами, сувенірними та антикварними магазинчиками. Вільний час. Виїзд на Україну.
Переїзд територією Сербії та Румунії.

День 9

Прибуття до Львова орієнтовно до 14 год.

 • на тур 31.10.2009 – 08.11.2009 вартість екскурсії в Дубровнік 80 Євро (документи приймаються за 3 тижні до дати виїзду. Прохання уточнювати список документів)


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг

дорослі 325 євро
діти до 12 р. 310 євро

доплата за одномісне розміщення 128 євро

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ

У вартість включено:
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– проживання:
1 ніч – готель *** на території Румунії, сніданок
3 ночі – Будва, готель/прив. вілла *** , сніданки+вечері
1 ніч – Златібор, готель 2-3***, сніданок
1 ніч – Белград, готель ***, сніданок
– курортний збір;
– екскурсії згідно програми;
– медичне страхування
– оформлення віз (посольства Сербії та Румунії)
Додатково оплачується:
– вхідні квитки
– 15 є консульський збір (посольства Сербії та Румунії)
Необхідні документи:
– закордонний паспорт (термін дії паспорту має бути 3 міс. до дати повернення)
– 3 нові кол. фото 3.5 х 4.5 см на білому фоні, щоб лице займало 80% фотографії + 2 кол. фото 3 х 3.5 см, на білому фоні, щоб лице займало 50-60% фотографії,
фото чітке, не скановане!!! – анкетні дані
– довідка з місця роботи на бланку фірми, з вказанням, завірена печаткою фірми та підписами директора і головного бухгалтера та із фразою, що на час поїздки зберігається робоче місце та оклад
– копії сторінок внутрішнього паспорту (всі сторінки, де є записи)
– копія ідентифікаційного номеру
– для студентів: довідка з місця навчання, копія студентського квитка
– для приватник підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію+фінансовий звіт з податкової інспекції за останній квартал.
– для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення
– для дітей: копія свідоцтва про народження, якщо подорожують лише з одним із батьків копія нотаріально дозволу від батька, матері.
 Похожие туры:
ТурыСтоимость * Страны
Адріатичний блюз10 дней 425 єАдріатичний блюз
Балканський Експрес (авіа+ автобус)9 дней от 399 евроБалканський Експрес (авіа+ автобус)
Автобусные туры из Днепропетровска | Европа из Днепропетровска | Авиа туры из Днепропетровска

Доступны и многие другие туры, мы ждем Вашего звонка, чтобы помочь выбрать отдых по Вашему вкусу.
Отдых из Днепропетровска
Задайте вопрос нашим консультантам ОНЛАЙН

ICQ: 479 385 893
Поиск

Днепр (Днепропетровск)


 • Ночь 22 Sep
  температура 12..14 С,
  ветер Северо-Западный, 2 м/с
 • Утро 22 Sep
  температура 15..17 С,
  ветер Южный, 0 м/с
 • День 22 Sep
  температура 21..23 С,
  ветер Северный, 1 м/с
 • Вечер 22 Sep
  температура 17..19 С,
  ветер Северный, 1 м/с